home navigate_nextTahminler navigate_nextYasin Taşçı navigate_nextİSTANBUL - 2 - 30/06/2024 11:25
Yasin Taşçı
Yasin Taşçı
Yarış Yazarı
13 - CHAİKA / ,,,,,6,8,10
22,,,,4,18,16,17,6,1,7,10,5,12,13,8
312,5,20
41,2,3
54 - DENİZ EFE
615,12,9,1,3,13,16,7,6,5,2
point_of_saleKupon Tutarı:
card_giftcardİkramiye: 6.023,87 TL
face Okunma
sharePaylaş:
Yorum ve Değerlendirme
2. 6'lıAt İsmiDereceGanyanAGF
6'lı ganyanda dağıtılacak tutar 36.287.869 t dir.
6'lı ganyan 6.023,87 TL vermiştir.
2. 6'lı Ganyan AGF Tablosu
1 3 - CHAİKA 1.33.75 3,45 3
2 4 - (18) COMEBACK IS REAL - (ŞERDİL) 2.05.24 3,80 4
3 5 - DRAGON FLAME 2.28.36 12,30 13
4 1 - BURGAS 1.33.99 1,40 1
5 4 - DENİZ EFE 1.30.21 1,25 4
6 16 - SHIROKE 1.54.52 17,00 12

 

ZÜBEYDE HANIM KOŞUSU ' DA net favorim tabikide CHAİKA dostlar sebebi ise tam mesafesinde start alıyor oluşu bir ara banko atıp atmamazlıkla kararsız kaldığım bir isim ama riski seven dostlar tek bırakabilir 6 ay aradan sonra yarış görüp startta oyalanamasına rağmen son metrelerde kapanma sorunu yaşayıp nerelerden gelip ikincilikle ayrıldı bugün kendi grubunda kendi mesafesinde etkili olacağını düşünüyorum startla birlikte ön grup arkası sabırlı bekleyip düzlükte etkili bindirmeleri ile söz sahibi olacaktır alternatif bankomdur.
Rakipleri ise dişi dedimi akla ilk gelen GENERAL BRİELLA olacağını düşünüyor yine sırası ile her ne kadar aradan geliyor olsa da GRUP 1 Galibi olan LADYS SECRET ve son olarak son yarışında ufak bir sorun yaşayan PRENSES SYLVESTER da kuponlarda yerini almalıdır.

 

ANAFARTALAR KOŞUSU her zaman süprize açık bir koşu ön plana çıkan bir kaç isim var ama süprize gebe olduğunu düşünüyorum.
Ön plana çıkardığım ilk isim ATTALOS olacaktır sentetik pistte inanılmaz performans sergileyen bir isim iki üç yarış önce bugünkü rakiplerinden  PITFALL u eşşek geçer gibi geçerken eşkali ile kendisine hayran bıraktı yarış içerisinde iyi konumlabilirse bariyer dibinde etkili gelip son sözü söyleyebilir dediğim gibi ya ATTALOS yada diğerleri sıralamam şablonumda olacaktır..

 

 

98.GAZİ KOŞUSU türk sporunun en önemli en değerli koşularından birtanesi ben bu sene yine gazi kazanmamış jokeylerden birtanesinin gazi koşusu kazanacağına inanıyorum bu yüzden favorim tabikide AYHAN KURŞUN iradesinde start alacak  SEVERUS SNAPE olacaktır.
Hatırlarsanız son yarışında da zor bir ayakta start alıyordu o günde kuponumuza banko yazmıştık ve bizi yanıltmayıp inanılmaz bir sprint ile kazanmayı bilmişti bugün tempolar inanılmaz yüksek olacak bu yüzden şansı kat ve kat yüksek olduğuna inanıyorum.
Rakiplerine dönersek bence en ciddi rakibi AKIN SÖZEN iradesinde start alacak DRAGON FLAME olacağına inanıyorum fazla sıkıştırılmadan bu koşuya geliyor bence ilgilileri akıllılıp edip safkanı fazla yormadı tek dezavantajı safkanın kulvarı eğer iyi start alıp ön grup arkasına konumalabilirse düzlük üzerinde arttıracağı temposu ile en önemli koşuyu hanesine yazdırabilir.
Yine etkili koşmasını beklediğim bir diğer isim VEDAT ABİŞ iradesinde start alacak MANGUSTO olacaktır taylığından beri yakın takibizde olan bir isim CAVCAV ekürisinin güzide isminden bahsediyorum sizlere yarış gidişatı tamamen lehine olacak hızlı bir tempo grubun ortalarında etliye sütlüye dokanmadan takip edip sonlarda aradı yolu bulup sonuca gidecektir.

 

 

HALİÇ KOŞUSUN ' DA alternatif bankom takibide BURGAS olacak yine inanılmaz bir isim gerçek şampiyon önde rölanti tempo kesinlikle lehine olduğuna inanıyorum küçük kuponlar banko yazabilir ancak en ciddi rakibinin kesinlikle EGREGIOUS ROCK olacağını düşünüyorum sebebi ise tabikide yarışın gidişatı muhtemelen numaraya çıkacak tek isim eğer vedat akıllılıp edip numaraya çıkarsa alacağı liderliği aynaya kadar koruyup tatlı bir sürprize imza atabilir.
Son olarak grubun genç isimlerinden İSHAKHAN dan çok entresan yarış bekliyorum DİKKAT bu üç isim bence yeterli olacaktır.

 

 

ALİ RIZA BEY KOŞUSUN ' DA net bankom tabikide DENİZ EFE olacaktır.
TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ koşusunda talihsizlik yaşayarak jokeyini üstünden attıktan sonra toparlanıp üst üstte kazandığı yarışlar ortada çim sentetik demeden inanılmaz yarışlar yapabilen bir isim bugün bence çok uygun grupta start alacak kendisine rakip olacak isim yada isimler göremedim ZİNCİR KOPARAN - BORNOVALIM gibi öne giden safkanları önüne alıp düzlükte arttıracağı temposu ile sonuca gideceğine inanıyor sizlere günün en sağlam bankosu olarak öneriyorum.

 

 

NENE HATUN KOŞUSUN ' DA net favorim cazip konumda start alan WOLKA MARİA eğer bu yarış daha uzun olsa da gözümü karartıp banko yazardım son sekizinciliğine hayran kaldım diyebilirim süratli tempo olacağı için grubun gerisinde sabırlı bekleyip düzlükte etkili bindirmeleri ile kapanışı yapabilir aksi taktirde devreye tabikide son yarışında erken yürüyen NYMPHADORA TONKS girecektir eğer jokeyi mehmet kaya bu sefer ön tarafta sabırlı bekleyip düzgün yerlerden dönebilirse etkili olacaktır.
Daha sonra yine etkili koşmasını beklediğim isim MARTİNA dır dostlar çim pistten kum pistte alınan mücadelede bile net ikincilik elde etmişti bugün sevdiği çim pistte etkili olacaktır.
Zor koşu olduğundan bu üç ismi ön plana çıkarsam bile tuttuğum isimleri sırasıyla şablunuma yazacağım.

 

 

 

HERKESE BOL ŞANSLAR..

Yorum
10559 #1 murator
- 30/06/2024 22:49
Tşkler kardeşim emeğine sağlık sayende ben de aldım
Yorum Yaz
Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.
phphtmljavascriptcss
Yasintasci.org Copyright © 2021 - 2022 Yasintasci.org
httpstask_altBu site güvenlidir. Powered by Ahmet Canbaz
phphtmljavascriptcss
Yasintasci.org Copyright © 2021 - 2022 Yasintasci.org
httpstask_altBu site güvenlidir. Powered by Ahmet Canbaz