home navigate_nextTahminler navigate_nextAlper Deniz navigate_nextBURSA TAHM─░NLER─░M - 15/11/2021 13:03
Alper Deniz
Alper Deniz
Yar─▒┼č Yazar─▒
1 3,4,1,5,2,8
2 1,5,2,3
3 1,2,3,5,8,4,7,6
4 3,4,1
5 1
6 7,8,4,1,10,3,6
point_of_saleKupon Tutar─▒:
card_giftcard─░kramiye: 433,76 TL
face665 Okunma
sharePayla┼č:
Yorum ve De─čerlendirme

6'LI GANYAN(3/1/5/1,5/1/4) :433,76 TL
5'L─░ GANYAN(1/5/1,5/1/4) :78,89 TL

 

HE ─░S M─░NE Son ko┼čusunda tamamen jokey hatas─▒ndan kaybetti diyebilirim ekürisinin tempo verdi─či yar─▒┼č─▒ çok yak─▒n takip edip düzlük ba┼č─▒nda erken yürüyünce içinden ve d─▒┼č─▒ndan gelen rakiplerine direnememi┼čti.
Daha sab─▒rl─▒ bir ┼čekilde ko┼čturulsayd─▒ o gün için yar─▒┼č─▒n seyri de─či┼čebilirdi.
Bugün di┼čine göre rakipler yan─▒nda start alacak olan safkan a─č─▒r kilolu atlara iyi binen jokeyi ile uyumu da çok iyi bugün kantarmas─▒n─▒ iyi tan─▒yan jokeyi ile ko┼čuya a─č─▒rl─▒─č─▒n─▒ koyacak bugün b─▒raz daha sab─▒rl─▒ ko┼čturulup yar─▒┼č içerisinde sab─▒rl─▒ bir bekleme yapmas─▒ halinde düzlük üzerinde muhakkak etkili olacakt─▒r ko┼ču içerisinde ki tempo çok fazla yükselmeyecektir ko┼ču içinde rölanti bir tempo olacakt─▒r son 800 kadar da bu safkan─▒n sab─▒rl─▒ ┼čekilde beklemesi ┼čart etkili birsonuç almas─▒ için bunu yapmas─▒ gerek jokeyi de so─čuk kanl─▒ at biniyor bunu ba┼čaraca─č─▒n─▒ dü┼čünüyorum ko┼ču içerisinde ki net favorimdir.

 

NAMIK BEY Kaba kum pistte ç─▒kt─▒─č─▒ ilk ko┼čusunda güzel bir birincilik elde eden bu safkan bugün de ┼čans─▒n─▒ bursa kum pistinde deneyecek bu pistide yapabilecek oldu─čuna inan─▒yorum rakipleri de di┼čine göre isimler bugünde safkan─▒n etkili olmas─▒n─▒ bekliyorum.
Stili rakibi SULTAN CEL─░M ismi taraf─▒nda çok fazla preslere maruz kalmaz ise bugün de ç─▒kt─▒─č─▒ gibi bitirip kaba kum pistte ki ikinci birincili─čine bu ko┼ču ile uzanan safkan olabilir.

 

UÇANB─░LG─░N Art─▒k bu safkan─▒n da kazanma zaman─▒ geldi zaten bugün de böylesi bir gidi┼čatta kazanamaz ise daha da kolay kolay yar─▒┼č falan kazanamaz.
Tamam kazanma konusunda s─▒k─▒nt─▒ çeken bir isim kolay kazanam─▒yor hatta kazanma özürlü diye adland─▒rd─▒─č─▒m─▒z atlardan birisi hep iyi ko┼čup sonunu getiremeyen bir isim.
Bugün yar─▒┼č içerisinde ki tüm ┼čartlar lehine rakipleri di┼čine göre muazzam bir yar─▒┼č gidii┼čat─▒ avantaj─▒na sahip.
KAPAKLICAN-SABIR BEY-ERGÜÇLÜ-HANIM SULTAN gibi aya─č─▒na seri isimlerin bir arada oldu─ču bu ko┼čuda yar─▒┼č içerisinde ki tempo da oldukça yüksek geçece─če benziyor ERGÜÇLÜ ba─člasan durmaz illaki liderlik hamlesi gelecektir KAPAKLICAN ismi yar─▒┼ča seri ba┼čl─▒yor bugün muhakkak sert ba┼člayacak fakat ERGÜÇLÜ isminin temposunda ikincilikte gitmeyi tercih edecek keza SABIR BEY-HANIM SULTAN isimleri de öne hamlelerini yapacaklar yar─▒┼č ba┼čtan sona yüksek tempo da ko┼čulacak bu da grubun gerisinde sab─▒rl─▒ bekleme yapacak olan UÇANB─░LG─░N ismine çok fazla yarayacakt─▒r sab─▒rl─▒ bir bekle ile düzlü─čü bekleyecek olan UÇANB─░LG─░N k─▒sa ama etkili sprinti ile bugün ko┼ču içerisinde rakiplerine hakim olup ko┼čuya a─č─▒rl─▒─č─▒n─▒ koyup kazanmas─▒n─▒ bekledi─čim isimdir hem ilgililerinin hem de bizim yüzümüzü güldürüp özlem duydu─ču birincili─če bu ko┼ču ile uzanmas─▒n─▒ bekledi─čim UÇANB─░LG─░N günün bankosudur.

Yorum
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum Yaz
Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.