home navigate_nextTahminler navigate_nextAlper Deniz navigate_next─░ZM─░R 2.ALTILI - 18/06/2022 16:52
Alper Deniz
Alper Deniz
Yar─▒┼č Yazar─▒
1 1,4,6,5,7,3,8,9
2 4,8,7,3,1,5,6,10
3 4,1,6,9
4 1,6,3,12,11
5 1 ADEN PER─░S─░
6 4,3
point_of_saleKupon Tutar─▒:
card_giftcard─░kramiye: 1.509,61 TL
face522 Okunma
sharePayla┼č:
Yorum ve De─čerlendirme
#AtGanyanAGF
1 7 - RUNNER GIRL 15,80 6
2 6 - KING JACKSON 3,70 8
3 4 - (7)ÇINAR BEY - (KING OVA) 2,80 4
4 12 - Ç─░PÇ─░LL─░ 5,90 6
5 1 - ADEN PER─░S─░ 1,90 1
6 3 / 10 ALKILIÇ / ZEHRANAZ 2,30 3,10
Da─č─▒t─▒lacak tutar: 3.026.784 Ôé║ dir.
6'l─▒ Ganyan 1.509,61 TL vermi┼čtir.

ÇINAR BEY Bugün start alacak oldu─ču rakiplerine daha önce de zaman zaman üstünlük kurmu┼člu─ču olan bir sim bu rakipleri yan─▒nda start alm─▒┼č oldu─ču her ko┼čusunda bu safkan─▒n kazanma ┼čans─▒ da oldukça yüksek yar─▒┼č gidi┼čat─▒ da safkan─▒n lehine geçti─či zaman bu safkan oldukça ba┼čar─▒l─▒ olabilen bir isim.
Bugün B.KURDU isminin bu safkanla yapmas─▒ gereken tek ┼čey grubun ortalar─▒nda yer tutmak olacakt─▒r çok geride bekleme yapmadan grubun ortalar─▒nda yerini alabilir ise düzlük üzerinde yapacak oldu─ču etkili bindirmeler ile rakiplerine hakim olup geçit vermeyecektir.
Zira bugün ko┼ču temposunun biraz rölanti geçme ihtimali bulunuyor B.KURDU ismi bu ihtimali göz önüne al─▒r yar─▒┼č içerisinde ki yerini iyi al─▒r ise ko┼čuyu kazanan isim olur at─▒na çok güvenip biraz fazla bekleme yapmay─▒ tercih eder ise bu safkan yine tabela içerisinde yer bulur bunu da göz önünde bulundurarak bu safkan─▒n rakiplerini de ┼čablonuma ilave ediyorum gün içerisinde alternatif banko olarak de─čerlendirilecek bir safkan oldu─čunun da alt─▒n─▒ çizmek isterim.

 

ADEN PER─░S─░ Start alm─▒┼č oldu─ču ilk ko┼čusunda göstermi┼č oldu─ču performans─▒ bugün start alacak oldu─ču rakiplerine yetecek düzeyde.
Görüldü─čü gibi rakipleri aras─▒nda pek elle tutulur övülecek bir isim bulunmuyor neredeyse hepsi de vasat isimler bugün böylesi uygun bir maiden ko┼čuda start alacak olan safkan─▒n kazanmas─▒ kesinlikle normal sonuç olacakt─▒r.
Yar─▒┼č içerisinde ki rakipleri aras─▒nda bu safkan serili─činde bir safkan da bulunmuyor startla birlikte ko┼čunun temposunu kolayl─▒kla almas─▒n─▒ bekledi─čim ve rakiplerine temposunu kabul ettirecek olan ADEN PER─░S─░ ismi bugün düzlük üzerinde çok diri ataklar sergileyecek olan rakiplerinin olmad─▒─č─▒ bu ko┼čuda en önemlisi de yar─▒┼č boyunca pek fazla preslere maruz kalmayaca─č─▒ için startla birlikte alacak oldu─ču liderli─čini fotoya ta┼č─▒y─▒p kazanmas─▒n─▒ bekledi─čim isimdir günün bankosudur.

 

KORDELYA-ALKILIÇ Bugün için di─čer rakiplerine oranla çok daha ön planda tuttu─čum bu iki safkandan birinin kazanmas─▒ kesinlikle normal sonuç olacakt─▒r.
Yar─▒┼č içerisinde ki isimlerden birisi veya bir kaç─▒ bugün öne hamlesini erken yapar ise düzlük üzerinde yapacak oldu─ču etkili ataklar─▒ ile KORDELYA ismi ko┼čuyu kazanmaya bir hayli yak─▒n gördü─čüm isimdir.
Aksi taktirde bugün önde bo┼č kalacak olan ve rakiplerinin her yerde önünde ko┼čacak olan ALKILIÇ ismi startla birlikte alacak oldu─ču liderli─čini fotoya ta┼č─▒yan isim olacakt─▒r.
Bu ko┼čuda bir sprinter bir de kaçak safkana birlikte ┼čans tan─▒yorum her ne kadar KORDELYA ismini bir ad─▒m daha önde tutsam da muhtemel yar─▒┼č temposundan dolay─▒ ALKILIÇ ismi de olmazsa olmaz bir isimdir zira bu safkan da bugün için ön grup içerisinde preslere maruz kalmayaca─č─▒ için düzlü─če sermayeli ç─▒k─▒p düzlük üzerinde geriden gelecek olan rakiplerine direnerek kazanma ba┼čar─▒s─▒ gösteren safkan olabilir.

Yorum
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum Yaz
Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.