home navigate_nextTahminler navigate_nextAlper Deniz navigate_nextANKARA 1.ALTILI - 14/06/2022 13:05
Alper Deniz
Alper Deniz
Yar─▒┼č Yazar─▒
1 7,2,4,6,1
2 3,1
3 4
4 5,9,3,4,2,6,1
5 9,7,1,6,11
6 5,4,1,7,6,2,3
point_of_saleKupon Tutar─▒:
card_giftcard─░kramiye: 929,30TL
face389 Okunma
sharePayla┼č:
Yorum ve De─čerlendirme
#AtGanyanAGF
1 1 - QUEIMADA GRANDE 4,80 4
2 1 - RISING MAN 2,60 1
3 4 - MY BRILLANTE GIRL 3,65 3
4 4 - BOZKARA 2,20 5
5 9 - ROCKSTAR 2,15 9
6 2 - ─░Z PE┼×─░NDE 3,80 4
Da─č─▒t─▒lacak tutar: 1.301.028 Ôé║ dir.
6'l─▒ Ganyan 929,30 Ôé║ vermi┼čtir.

 

KING BATUR ─░lk start alm─▒┼č oldu─ču ko┼čusunda pek bir varl─▒k gösterememi┼č olsa da start alm─▒┼č oldu─ču son ko┼čusunda kocaeli pistinde göstermi┼č oldu─ču performans─▒ bugün start alacak oldu─ču rakiplerine de yetecek düzeyde.
Her ne kadar bugün rakipler bir t─▒k sertle┼čmi┼č gibi görünüyor olsalar da KING BATUR ismi kesinlikle bu gruptan a┼ča─č─▒ kal─▒r bir safkan de─čil ilerleyen günlerde bugün start alacak oldu─ču rakiplerinden daha iyi yerlere gelebilecek potansiyele sahip bir isim.
Son ko┼čusunda KULAKLIK aksesuar─▒ ç─▒kar─▒l─▒nca çok etkili bir galibiyet elde eden safkan bugün de birincili─čin en güçlü aday─▒d─▒r.
Startla birlikte ön grup içerisinde yer tutacak olan RISING MAN-CARIGNAN ikilisi ile birlikte ön gruba hamlesini yapacak olan safkan bugün nas─▒l bir taktik uygular bunu tam olarak kestirmek güç.
Startla birlikte bu rakiplerinin önüne dü┼čüp ko┼čuya liderlik mi yapar yoksa rakiplerinin temposuna ayak uydurmaz kendi temposunun üzerine ç─▒kmadan ko┼čuyu 2,3 mü takip eder bunu kestirmek güç lakin KING BATUR ismi bugün de kesinlikle çok etkili bir perofrmnas sergileyecektir.

 

MY BRILLANTE GIRL Yar─▒┼č hayat─▒n─▒n ilk ko┼čusunda galibiyete uzanan bu safkan bugün de çok etkili ko┼čmas─▒n─▒ bekledi─čim isimdir.
Grup içerisinde ki safkanlar─▒n hepsi formda isimler ve hepsi de iyi yar─▒┼člar ko┼čmu┼člar lakin bu safkanlar─▒n içinde önceli─čim MY BRILLANTE GIRL ismi olacakt─▒r bu safkan─▒ di─čer rakiplerinden bir t─▒k önde görüyorum.
Bakt─▒─č─▒m─▒z zaman TURDEM─░RKIR rakiplerinden daha pi┼čkin daha tecrübeli bir safkan ve di─čer safkanlar─▒n start alm─▒┼č oldu─ču mesafeye göre yani 1100 metrelik yar─▒┼č─▒na göre grubun en iyi derecesine sahip.
KARSAMBAÇ ismi ise güzel bir düzlük sprinti ile yar─▒┼č hayat─▒na birincilikle ba┼člad─▒ ki aksiyonlar─▒ oldukça düzgün güçlü bir safkan oldu─ču da ortada h─▒zl─▒ giden yar─▒┼člarda da çok etkili neticeler elde edece─činden hiç ┼čüphe yok ilerleyen günlerde daha iyi yerlere gelece─či a┼čikar.
ATLIKAYA ismi de her ne kadar uygun rakipleri gerisinde b─▒rakm─▒┼č olsa da bugün her ne kadar bir t─▒k daha iyi isimler yan─▒nda mücadele edecek olsa da bu safkan─▒n da hakk─▒n─▒ yememek laz─▒m adana kum pistinde ki galibiyeti oldukça iyiydi.
Tüm safkanlar─▒n kötülenecek yan─▒ yok hepsi iyi yar─▒┼člar ko┼čmu┼č hepsi güzel i┼čler ç─▒karm─▒┼č bu tart─▒┼č─▒lmaz.
Fakat MY BRILLANTE GIRL isminin kazand─▒─č─▒ ko┼čuda kendisine hayran kald─▒m diyebilirim startla birlikte öne hamlesini yapt─▒ rakiplerinin önünde liderli─či olay üstlendi rakiplerine temposunu kabul ettirdi yar─▒┼č─▒n her yerinde rahat aksiyonlar─▒ ile de dikkat çekti düzlük üzerinde ise jokeyi safkana hafif bir uyar─▒ kamç─▒s─▒ deydirdi ki bu kamç─▒dan sonra safkan birden h─▒z─▒n─▒ artt─▒rd─▒ ve fark─▒ netle┼čtirip kolay bir galibiyet elde etti yar─▒┼č─▒n her metresinde rahat olan bu safkan düzlük üzerinde de çok rahatt─▒ ve çok sermayeli kazand─▒ bugün ikinci ko┼čusuna ç─▒kacak ve start alm─▒┼č oldu─ču ilk ko┼čusunda biraz eksik i┼čler ile ko┼čuya kat─▒lm─▒┼čt─▒ buna ra─čmen safkan çok ba┼čar─▒l─▒ ko┼čtu bugün ise hem ko┼ču tecrübesi edindi hem de kazand─▒─č─▒ yar─▒┼č sonras─▒ bu ko┼ču için yapm─▒┼č oldu─ču idmanlar─▒nda da çok sa─čl─▒kl─▒ göründü dolay─▒s─▒ ile uzun zamand─▒r bir tay bu kadar be─čenimi kazanmam─▒┼čt─▒ bugün çok daha iyi ko┼čup üzerine koyaca─č─▒n─▒ dü┼čündü─čüm MY BRILLANTE GIRL ismi bence ikide iki yapmaya çok yak─▒n bir isim her ne kadar ilk yar─▒┼č─▒n─▒ çok kolay bir ┼čekilde kazanm─▒┼č olsa da henüz gücünü bilmedi─čimiz bu safkan bugün gerçek gücünü sahaya yans─▒t─▒p bir kez daha kazanan isim olacakt─▒r birinci alt─▒l─▒ ganyan oyunlar─▒n─▒n bankosudur.

 

ROCKSTAR Start alm─▒┼č oldu─ču ilk iki ko┼čusunda tatminkar perofrmanslar sergileyen bu safkan son ko┼čusunda ise çim pistte start alm─▒┼č ve beklentinin çok alt─▒nda kalm─▒┼čt─▒.
Bu yüzden bu safkan─▒n start alm─▒┼č oldu─ču son ko┼čusunu kesinlikle ölçü almamak gerek bugün çok sevdi─či kum pistte yar─▒┼čacak olan safkan di┼čine göre rakipler yan─▒nda ve kendisine yarayacak olan ko┼ču gidi┼čat─▒nda kazanmas─▒n─▒ bekledi─čim isimdir.
Startla birlikte öne hamlesini yapacak olan ROCKSTAR ismi bugün yar─▒┼č içerisinde bulunan stili konumunda rakiplerinden çok fazla pres yemez düzlü─če biraz sermayeli ç─▒kabilirse düzlük üzerinde geriden gelecek olan rakiplerinin de ataklar─▒na ba┼čar─▒l─▒ ┼čekilde kar┼č─▒l─▒k vererek kazanan safkan olacakt─▒r bugün etkili ko┼čmas─▒n─▒ bekledi─čim isimlerin ba┼č─▒nda gelen bir isimdir.

 

AIR HAWK Start alm─▒┼č oldu─ču ilk ko┼čusundan beri her yar─▒┼č─▒nda ┼čans tan─▒d─▒─č─▒m bir safkan ve öyle kolay kolay vaz geçece─čim bir isim de de─čil zira bu safkan─▒n annasi AIR BRON ismi hayran─▒ oldu─čum bir isimdi kesinlikle AIR HAWK isminin de bo┼č bir safkan olmad─▒─č─▒na inan─▒yorum ve her geçen gün daha iyi duruma gelece─činden de ┼čüphem yok bir kaç yar─▒┼č kötü ko┼čtu diye böyle bir safkan─▒n pe┼čini b─▒rakmam bugün di┼čine göre rakipler yan─▒nda start alacak olan safkan rakiplerine oranla kilo avantaj─▒na da sahip üstelik yar─▒┼č gidi┼čat─▒ da safkan─▒n lehine geçecek ─░Z ─×E┼×─░NDE-ENNAB─░-O─×LUM HI┼×MAN-BLENDE RENDE gibi isimler startla birlikte ön gruba hamlesini yap─▒p ön grup içerisinde yer tutan isimler dolay─▒s─▒ ile bu ko┼čunun ilk metreleri biraz rölanti bir tempo da ko┼čulacak olsa da son 800 den sonra yar─▒┼č içerisinde ki tempo artacakt─▒r yar─▒┼č içerisinde artacak olan tempo da kesinlikle AIR HAWK ismine çok fazla yarayacakt─▒r bugün düzlük üzerinde yapacak oldu─ču etili bindirmeler ile sonuç almas─▒n─▒ bekledi─čim AIR HAWK ismi ko┼ču içerisinde ki net favorimdir.

Yorum
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum Yaz
Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.