Hemen Üye OlŞifremi UnuttumNeden üye olmalıyım?
Alper Deniz - İSTANBUL TAHMİNLERİM - 01/07/2020 11:57
Alper Deniz
13,7,2,6,1
22
32,7,3,6,9
42,1,4
56,2,3,1,5,9,8
68,2,6,5,1,9
work İkramiye: 464,46 TLshare Paylaş:

1. 6'lıAt İsmiDereceGanyanAGF
6'lı ganyanda dağıtılacak tutar 729.682 t dir.
6'lı ganyan 464,46 tl vermiştir.
1. 6'lı Ganyan AGF Tablosu
1 2 - LADY KARA 2.09.62 3,00 2
2 2 - GERONIMO 1.57.63 2,45 2
3 9 - CESURMİRZA 2.29.35 6,75 2
4 2 - CHRİS BEY 1.08.71 1,30 2
5 5 - SERBÜLENT 1.23.42 5,00 2
6 5 - DE FEMME 1.23.38 13,50 8

HERKESE BOL ŞANSLAR.1.AYAK
3,7,2,6,1
Yorum ve Değerlendirme:

JUDY FAST Bugün birinci altılı ganyan oyunlarına riskli bir başlangıç yapacak olsam kesinlikle şansımı bu safkandan yana kullanırdım.
Yarış içerisinde start alacak olan safkanlar arasında en çok beğendiğim isim diyebilirim.
Tabi ki yarış içerisinde büyütülecek düzeyde bir safkan yok kötünün iyisi diye nitelendirebileceğimiz bir safkan olarak karşımıza çıkan JUDY FAST ismi bugün altılı ganyanın başlangıç ayağında kazanmaya yakın gördüğüm isimdir.
Uzun kısa demeden gücü nispetinde etkili koşabilen bu safkan bugün dişine göre rakipler yanında birinciliğin en güçlü adayıdır.

2.AYAK
2
Yorum ve Değerlendirme:

GERONIMO Çok güçlü bir kan hattına sahiip olan bu safkanın bugün dişine göre rakipler yanında kazanmasını beklediğim isimdir.
Son koşusunda göstermiş olduğu performansı ile artık kazanabilecek kıvama geldiğini de göstermiş oldu.
Ayrıca son koşusunda ilk kez denenen DİL BAĞI takısı da safkanın işine oldukça yaramış görünüyor.
Vermiş olduğu uzun aranın ardından çok etkili koşup yarışını üçüncü sırada tamamlayan bu safkan yarışın her yerinde ki rahatlığı ile de dikkat çekmeyi başaran safkan oldu.
Bugün ise çim pistte start alacak olan safkan sentetik pistte nazaran çok daha etkili koşmasını beklediğim isimdir.
Mesafenin uzamış olması da safkan adına ayrı bir avantaj.
Yarış hayatı kısa sürmüş olmasına rağmen altı kez GRUP yarış koşan ve bunlardan SAKARYA koşusunu kazanan güçlü kısrak DOCTOR'S SOUL gibi nitelikli bir safkanın oğlu olmasının yanı sıra artık kendini kanıtlamış kısa uzun demeden başarılı koşan yavruları ile baş aygırlarımızdan birisi olan VICTORY GALLOP temsilci olan GERONIMO isminin gördüğü yarışın ardından çok daha iyi duruma gelmesi ve bugün çok daha etkili koşmasını beklediğim uzayan çim pistte bu rakiplerini gerisinde bırakmasını bekliyorum birinci altılı ganyan oyunlarının bankosudur.

3.AYAK
2,7,3,6,9
Yorum ve Değerlendirme:

BEKİR Bugün her ne kadar rakiplerine oranla daha ağır kilo altında yarışacak olsa da kesinlikle bu rakiplerinden daha iyi bir safkan olduğunu söylemek sanırım pek yanlış olmaz.
Daha önce de ağır kilo altında yarış kazanma başarısı gösteren BEKİR isminin jokeyi ile olan uyumu da küçümsenemez.
H.KARATAŞ ile iki kez pistte çıkıp ikisinde de kolay kazanan safkan bugün dişine göre rakipler yanında koşuyu kazanmaya oldukça yakındır.
SİGNORA-TURGUT USTA gibi ön grup içerisinde yüksek tempolarda kaçan safkanların yanı sıra NALEZEN-KARKAMIŞ isimleri de ön grup içerisinde erken yer tutan safkanlar oldukları için koşu her metrede hız kazanacak ve yarış içerisinde ki tempo baştan sona kadar yüksek geçecektir.
Yarışın bu denli yüksek tempolara çıkacak olması grubun sonun da bekleyecek olan BEKİR ismine çok fazla yarayacaktır BEKİR ismi bugün kiloyu sorun yapmaz ise muhtemelen kazanan safkan olacaktır günün alternatif banko adaylarından birisidir.

4.AYAK
2,1,4
Yorum ve Değerlendirme:
5.AYAK
6,2,3,1,5,9,8
Yorum ve Değerlendirme:
6.AYAK
8,2,6,5,1,9
Yorum ve Değerlendirme:

MISS PERFECT Özünde çok kaliteli bir safkan olan bu isim her ne kadar anne kardeşleri olan TATVAN İNCİSİ-AL NERİ-EL GANADOR-TINKERBELL ismi gibi adından çok fazla bahsettiremese de potansiyelli bir isim olduğunu söylemek mümkün.
Safkan son yarışında yüzde yüz kazanacağı yarışından jokey hatasından dolayı tabelanın son sırada yer almakla yetindi bariz bir şekilde jokeyinin hatasından kazanacağı yarıştan olan bu safkan bugün kendisine yarayacak olan yarış gidişatında dişine göre rakipler yanında değişen jokeyi ile kazanmasını beklediğim isimdir.
Startla birlikte ön grup içerisinde yer tutacak olan SAMOTHRAKI ismi ardında yer tutup yarışı ön grup içerisinde takip etmesini beklediğim safkan düzlük boyu yapacak olduğu etkili atakları ile ön grup içerisinde ki rakibine hakim olduğu gibi geriden gelecek olan rakiplerinin de ataklarına başarılı şekilde cevap vererek kazanmasını beklediğim isimdir günün alternatif banko adayıdır.

Yorum
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum Yaz
Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.