Hemen Üye OlŞifremi UnuttumNeden üye olmalıyım?
Alper Deniz - ADANA TAHMINLERIM - 28/06/2020 16:13
Alper Deniz
12,9,1,6,3,5,4
23,7,11
32,,,,,1
45
55,2,3,1,10,7,6,13,15,14
61,3,7,9,4,10,6
share Paylaş:

HERKESE BOL ŞANSLAR.1.AYAK
2,9,1,6,3,5,4
Yorum ve Değerlendirme:

ARSLANDİKENİ Son iki koşusunda sevdiği pist ve mesafelerde start alan safkan başarılı performanslar sergilerek bugün de oldukça formda bir şekilde bu koşuya katılacak olan isimdir.
Son koşusunu ankara çim pistinde koşan bu isim yarış içerisinde bulunan ve çok formda olan rakibi KAYABERT ismi karşısında çaresiz kalmıştı.
Yarışın temposu da o gün için biraz rölanti geçince ARSLANDİKENİ tam da istediği gibi koşamamış buna rağmen tatminkar bir dördüncülük elde ederek pistten ayrılan safkan olmuştu.
Bir koşu önce ise adana pistinde 62 kilo altında oldukça etkili koşup düzlük üzerinde son 100 den sonra rakiplerine hakim olarak koşuyu kazanma başarısı göstermişti.
Bugün hemen hemen gerisinde bırakmış olduğu rakipleri ile piste çıkacak olan safkan daha uygun bir kilo altında dişine göre rakipler yanında birinciliğin en güçlü adayıdır.
Startla birlikte öne düşecek olan KARAKEÇİAĞASI-EKİNER ikilisinin birlikte liderlik yapacakları koşuda bugün için yarışı biraz daha ön grup içinde takip etmesini beklediğim ARSLANDİKENİ ismi düzlük üzerinde yapacak olduğu etkili atakları ile sonuç almasını beklediğim isimdir.

2.AYAK
3,7,11
Yorum ve Değerlendirme:

EL REY MUNDO-SHOPAR Bugün için diğer rakiplerine oranlar daha ön planda görünen bu iki safkandan birisinin kazanması kesinlikle normal sonuç olacaktır.
EL REY MUNDO ismi ankara pistinde koşmuş olduğu ve tatminkar bir ikincilik sonrası bugün dişine göre rakipler yanında birinciliğin en güçlü adayıdır.
SHOPAR ismi ise yarışlar koştukça üzerine koyabilecek kapasitede bir safkan olduğu için gördüğü yarışların ardından bugün çok daha etkili bir performans sergilerek koşuyu kazanma başarısı gösteren safkan olabilir.
Bu iki safkanı bu ayak için yeterli görsem de ilk yarışında tatminkar bir performans sergileyen ve bugün kum pistte şansını deneyecek olan ALWAYS ORDER ismini de yerim kaldığı için bu koşuda üçüncü şanslı safkan olarak şablonuma ilave ediyorum.

3.AYAK
2,,,,,1
Yorum ve Değerlendirme:

SABIR BEY Bu zamana kadar göstermiş olduğu kum pist performansları safkanın ne denli iyi bir isim olduğunu da net bir şekilde göz önüne sermekte.
Tabi ki bugün için yarış içinde her zaman çok iyi bir safkan olduğunun altını çizdiğimiz O BİR REİS gibi güçlü bir safkan bulunuyor.
Son iki koşusunda farklı performanslar sergileyen O BİR REİS kesinlikle yarışın şanslı safkanlarının başında gelen bir isim.
Lakin bugün koşu gidişatının kendisine çok fazla yarayacağını düşündüğüm SABIR BEY ismi benim bu koşu içerisinde ki favorimdir.
Startla birlikte numara almayı seven SABIR BEY ismi bugün start alacak olduğu bu koşuda koşunun liderliğini çok kolay üstlenecek olan isimdir.
Yarış içerisinde bulunan rakipleri arasında SABIR BEY ismi seriliğinde bir safkan bulunmuyor.
O BİR REİS isminin son koşusunda numara falan aldığına bakmayın son koşusunda yaşlı kurt AŞEMEZ ismi haricinde bariz bir şekilde liderlik isteyecek bir safkan bulunmadığı için O BİR REİS koşuya kendi temposunu vermeye kalkmıştı.
Normal şartlarda O BİR REİS ismi numara alacak bir safkan değil.
Dolayısı ile bugün startla birlikte koşunun liderliğini üstlenecek olan SABIR BEY ismi koşuya kendi temposunu vereceği için düzlüğe de oldukça sermayeli çıkan safkan olacaktır düzlük üzerinde ise geriden gelecek olan güçlü rakibi O BİR REİS isminin ataklarına yarışın her yerinde karşılık vermesini beklediğim SABIR BEY ismi bugün kazanmasını beklediğim isimdir.

4.AYAK
5
Yorum ve Değerlendirme:

DEMİRBÜKEN Verilen ara sonrası görmüş olduğu koşu ve ara öncesi start almış olduğu 1700 metrelik yarışlarını pek fazla ölçü almamak gerektiğine inanıyorum.
Zira bu safkan tam kısa mesafe atı bu safkan için 1400 bile uzun sayılacak bir mesafe başarılı olduğu tüm koşuları 1200 1300 metre ağırlıklı olan DEMİRBÜKEN bugün çok daha uygun şartlar altında yarışacak hem tam mesafesini bulan hem de dişine göre rakiplerini bir arada yakalayan bu safkanın bugün çok daha etkili bir performans sergilemesini ve düzlük üzerinde yapacak olduğu etkili atakları ile sonuç almasını bekliyorum.
Ön grup içerisinde yer tutacak olan safkanların hemen ardında yer tutmasını beklediğim DEMİRBÜKEN ismi düzlük üzerinde yapacak olduğu etkili bindirmeler ile rakiplerine hakim olup kazanmasını beklediğim isimdir günün bankosudur.

5.AYAK
5,2,3,1,10,7,6,13,15,14
Yorum ve Değerlendirme:
6.AYAK
1,3,7,9,4,10,6
Yorum ve Değerlendirme: