Hemen Üye OlŞifremi UnuttumNeden üye olmalıyım?
Alper Deniz - İZMİR TAHMİNLERİM - 12/03/2020 13:10
Alper Deniz
18,3,4,5,1
24,2,6
36,4,3
41,4,2,3,7,6
54
61,10,13,8,2,3,5,4,6,7,9,14,12
work İkramiye: ♛3.020,75 TL♛share Paylaş:

 

 

6'lıAt İsmiDereceGanyanAGF
6'lı ganyanda dağıtılacak tutar 2.214.214 t dir.
6'lı ganyan 3.020,75 t vermiştir.
Yarış Sonuçları | Yarış Programı | AGF Tablosu(Son Güncelleme 18:15)
1 4 - BAVO BRAO 1.27.32 8,75 8
2 6 - SPEED FORCE 1.44.17 13,70 4
3 3 - ŞARLO 2.25.02 2,65 1
4 1 / 5 MY SULTAN / BEYAZ KULE 2.15.76 1,65 1,5
5 4 - MISKY BABY 2.06.46 7,00 1
6 3 - TATAVLA 2.07.20 3,35 3

 1.AYAK
8,3,4,5,1
Yorum ve Değerlendirme:

ÇINAR BEY Son koşularında göstermiş olduğu yüksek performaslar ile ne denli iyi durumda olduğunu göz önüne seren bu safkan bugün de boş kilo altında yarış içerisinde kazanmaya en yakın görünen safkandır.
Ciddi anlamda kilo avantajını elinde bulunduran safkan bugün yarış içerisinde ön grup içinde yer tutacak olan AKARCA KHAN-BAVO BRAO ikilisinin birlikte tempo belirleyecekleri bu koşuda HEYMARJA-PARAMPARÇA-ÇATALKAYA isimlerinin de son 800 den sonra tempolarını arttırıp yarışa hız katacakları koşuda son 800 den sonra tempo iyice artacaktır bu rakiplerinin arkasında yer tutacak olan ve bugün boş kilo ile yarışacak olan ÇINAR BEY ismi de bu gidişattan istifade etmeye çalışacak olan safkandır grbun ortalarında sabırlı bir bekleme yapacak olan ÇINAR BEY düzlük üzerinde pistin dışından sergileyecek olduğu etkili atakları ile sonuç alıp kazanmasını beklediğim isimdir.

2.AYAK
4,2,6
Yorum ve Değerlendirme:

POWERMAN Start almış olduğu ilk koşusunda tatminkar bir ikincilik elde eden safkan güçlü bir isim olduğunu da göstermiş oldu.
Son 800 geçilir geçilmez jokeyinin safkana teşvik vermesi ve safkanın da her yerde buna cevap vermesi safkanın ne denli iyi bir safkan olduğunu göz önüne seriyor.
Bazı safkanlar vardır hadi dediğiniz yerde olduğu yerde saymaya başlar bu safkan güçlü bir yapıya sahip bir isim.
İlk yarışında pistin nemli olmasından da safkanın bir tık eksik koştuğunu göz önüne alabiliriz zira bu safkan kaba kum pistte çok daha etkili olabilecek potansiyelde bir isim.
LOZAN gibi artık kendini kanıtlamış ve kaba kum pistin başarılı safkanlarından birisi olan bir ismin anne kardeşi olan POWERMAN ismi bugün edinmiş olduğu koşu tecrübesi ile çok daha etkili bir performans sergilemesini beklediğim isimdir.
BY THE TIME-SON OF YAVUZ-SPEED FORCE gibi safkanların ön grup içerisinde yer tutacakları bu koşuda rakiplerinin gerisinde sabırlı bekleme yapacak olan POWERMAN ismi düzlük üzerinde sergileyecek olduğu etkili atakları ile son 200 den sonra koşuya ağırlığını koyup yarış hayatının ilk birinciliğie uzanmasını beklediğim isimdir.

3.AYAK
6,4,3
Yorum ve Değerlendirme:
4.AYAK
1,4,2,3,7,6
Yorum ve Değerlendirme:
5.AYAK
4
Yorum ve Değerlendirme:

MISKY BABY Safkanın start almış olduğu tüm koşularına baktığımız zaman elle tutulur pek bir şey olmadığını görünyor tabi bu görüntü kağıt üzerinde böyle incelemeye girdiğiniz zaman ise sonuç kesinlikle değişiyor.
toplamda sekiz koşu koşan bu safkan ilk beş koşusunda sadece bir kez ikincilik elde etmiş bir isim ki o koşusunda da 60 metre starttan geç çıkış yapmış buna rağmen ikincilik elde etmiş.
Diğer dört koşusunda da çok abartılı olmasa da safkan hep start sorunu yaşamış.
Fakat son üç koşusunda ise safkan KAPALI GÖZLÜK-KULAKLIK aksesuarlarından kurtulmuş ilgilileri tarafından safkanın sorunu çözülmüş ve safkan son üç koşusunda aksesuarsız bir şekilde koşuya katılmış start gerisine kadar KAPALI GÖZLÜK KULAKLIK ve GÖZKORUYUCU takıları ile getirilen safkan start gerisinde takıları çıkarılıp aksesuarsız koşturulmuş ve son üç koşusunu dikkate alırsak safkan başarılı koşmaya başlamış.
Bir önce ki 1600 metrelik yarışında safkan önlere erken düşüp düzlüğün hemen başında ataklarına hız kazandırmış ve dışında ki rakibine rağmen kazanma başarısı göstermiş.
Son koşusunda ise ilk kez çıktığı uzun mesafede safkan grubun gerisinde beklemeyi tercih etmiş tabiki o gün için yarışı kazanma başarısı gösteren safkana yapılacak birşey yokmuş.
Fakat düzlüğü dikkatlice izlediğimiz de görüyoruz ki bu safkan kadrajda bile yokkez tam çizgi önünde birden gelip yarışını beşinci olarak tamamlamış bir iki aksiyonluk mesafe olsa kesinlikle yarışını üçüncü tamamlayan safkan olumuş öyle ki bir önce ki kazandığı yarışında olduğu gibi ön gruba biraz daha erken sarkmış olsa belki de yarışını ikinci olarak tamamlayan safkan olurmuş.
Tabi ki şuan için bu safkanın tabela görmemiş beşinci kalmış olması bizim için büyük avantaj herkesin at yazdığı ve tek atmadığı bir koşuda cazip bir banko bulmuş olduk.
Bugün start alacak olduğu rakiplerine baktığımız zaman çok iyi isimler olmadıklarını görüyoruz.
Yarış içerisinde koşuya hız kazandıracak olan safkanlarda bulunuyor.
BERCESTE-DEMİRNUR-WINNER DANCER gibi safkanlar ön grup içerisinde yer tutmayı seven safkanlar tabi yarışın ilk metreleri rölanti tempo da geçilecektir lakin bugün tempo bir yerden sonra muhakkak yükselecektir yarış içerisinde yükselecek olan tempo ise bugün sabırlı bir bekleme yapması halinde MISKY BABY ismine çok fazla yarayacaktır.
Son koşusunda olduğu gibi bugün de bekleme yapacak olan safkan düzlük üzerinde yapacak olduğu etkili bindirmeler ile koşuya ağırlığını koyup kazanmasını beklediğim isimdir günün bankosudur.

6.AYAK
1,10,13,8,2,3,5,4,6,7,9,14,12
Yorum ve Değerlendirme:

YETİM ALİ Vermiş olduğu ara sonrası kum pistte  iki yarış gören bu safkan kum pistte beklenildiğinden daha eksik performans sergileyince sanırım ilgilileri tarafından geri çekilip çim yarışı beklendi.
Bu safkan çim pistte çok daha başarılı performanslar sergileyen bir isim.
Bugün ilk kez mesafeye çıkacak olsa da mesafeyi yadırgamayacağını düşünüyorum.
Zira safkanın kan hattı uzun mesafeye oldukça yatkın.
Bugün sevdiği pistte dişine göre rakipler yanında start alacak olan safkan koşuya ağırlığını koymasını beklediğim isimdir.
Safkanın anne kardeşleri olan DAŞTANBEY-BURUKMERT-BURUKKIZI gibi isimler uzun mesafede ve de çim pistte göstermiş oldukları performansları ile kardeşlerinin de etkili olacağının en basit örneğidir.
Zaten bir KAIZBERT torunu olan YETİM ALİ her piste her mesafeye uyum sağlayacak bir familyadan geldiği için bugün mesafenin uzaması da bu safkan adına ayrı bir şans demektir.
Bugün ara sonrası dinçlikle çok etkili koşmasını beklediğim YETİM ALİ kazanmaya yakın görünen safkandır.

Yorum
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum Yaz
Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.