Hemen Üye OlŞifremi UnuttumNeden üye olmalıyım?
Alper Deniz - ADANA TAHMINLERIM - 15/02/2020 13:33
Alper Deniz
12,1,3,4,6,8,5,7
212,11,3
35,1,2,7
42
52,4,5,1,7
61,2,5,3,4,12,9
work İkramiye: 537,20 TLshare Paylaş:

 

 

6'lıAt İsmiDereceGanyanAGF
6'lı ganyanda dağıtılacak tutar 2.565.681 t dir.
6'lı ganyan 537,20 TL vermiştir.
Yarış Sonuçları | Yarış Programı | AGF Tablosu(Son Güncelleme 18:23)
1 1 - BİDANEM 1.39.13 3,55 3
2 12 - WHITE SPEAR 1.29.51 1,70 12
3 1 - SUMEL HAN 2.04.43 2,45 1
4 2 - BİLDENHAN 1.36.65 1,30 2
5 5 - YÜKSELİM 1.44.69 3,90 2
6 3 - EXPECTANCY 1.27.99 22,85 1

 

 

HERKESE BOL ŞANSLAR.1.AYAK
2,1,3,4,6,8,5,7
Yorum ve Değerlendirme:

KARABİBERİM Bugün her ne kadar doksan günlük ara sonrası yarışacak olsa da safkanın çok etkili koşmasını bekliyorum.
Safkanın ara öncesi start almış olduğu adana çim pist yarışlarına baktığımız zaman bugün start alacak olduğu rakiplerinden iyi bir safkan olduğunu da net bir şekilde görebiliriz.
Bir koşu önce çim pistte kazanma başarısı gösterirken bugün start alacak olduğu rakiplerinin de bir çoğunu çok kolay gerisinde bırakma başarısı gösterdiğini görüyoruz.
Son koşu ise kesinlikle bugün start alacak olduğu rakiplerine nazaran daha iyi safkanlar ardında ve safkanın üçüncülüğü de son derece tatminkar.
Safkan LİDERTAY gibi gerçek bir şampiyon safkanın temsilcisi ayrıca annesi FİLFİL ismide KIRIMHAN ismi gibi yetenekli ve özellikle orta ve kısa mesafeli yarışlarında son derece başarılı olabilmiş bir safkanın kızıdır.
KARABİBERİM ismi yarış hayatına ŞANLIURFA pistinde kazanarak başlayan bir safkan sonrasında ise ELAZIĞ pistinde başarılı koşular sergilemiş bir isim kum pistte toplamda sekiz koşu koşup bunların altısında tabela içerisinde yer bulup iki birincilik üç ikincilik bir de dördüncülük elde etmiş ve diğer iki koşusunda ise tabela dışı kalmış bir safkan.
Bana göre kalite bakımından bugün start alacak olduğu rakiplerinden üstün bir isim.
Ön grup içerisinde yer tutmayı seven bu safkanın bugün yarış içerisinde yer alan kendisi gibi ön grup içinde yer tutan stili rakiplerinden de daha seri bir yapısı olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.
Bugün isterse koşu içerisinde ki liderliği kolaylıkla üstlenebilir lakin verdiği ara sonrası temkinli koşmak isteyerek jokeyinin insiyatifinde koşuyu iki üç olarakta takip edebilir.
Bunu tam olarak kestiremiyorum fakat ister koşuya liderlik yapsın isterse bugün stili konumunda ki isimlerden BİDANEM ismi ardında yarışı iki üç olarak takip etsin koşu içerisinde ki tempo çok fazla yükselmeyecektir birincilikte ki safkan da ikincilikte giden safkan da yarışı hızlandırmamak adına temkinli koşacaktır.
Ben her şeye rağmen KARABİBERİM isminin koşunun liderliğini üstlenmesini ve rakiplerine temposunu kabul ettirmesini bekliyorum.
Böylelikle ön grup içerisinde preslere de maruz kalmayacak olan KARABİBERİM isminin düzlüğe de sermayeli çıkıp düzlük üzerinde geriden gelecek olan rakiplerine de direnerek kazanmasını bekliyorum.
Verdiği araya rağmen dişine göre rakipler yanında start alacak olan KARABİBERİM isminin çok daha etkili koşabildiği kum pistte daha önce çim pistte gerisinde bırakma başarısı göstermiş olduğu rakiplerini bir kez daha gerisinde bırakmasını bekliyorum.
Dinçlik yarışı yapmasını beklediğim KARABİBERİM ismi günün alternatif bankosudur.

2.AYAK
12,11,3
Yorum ve Değerlendirme:

WHITE SPEAR Start almış olduğu ilşk koşusunda sürpriz bir ikincilik elde eden bu safkan kaliteli bir rakip karşısında tatminkar bir ikincilik elde etmişti.
Tabi ki bu ikincilik tesadüf gibi görünmüştü lakin kesinlikle tesadüf bir ikincilik değildi.
İlk koşusunda hem kalite olarak iyi bir kumaşa sahip olan ve çok hazır konumda yarışa katılan bir rakibip arkasında ikincilik elde eden safkan son koşusunda ise hayatının ikinci koşusunda taylar için uzun sayılacak bir mesafede piste çıktı ve yine kendisine göre daha hazır bir rakip arkası ikincilik elde ederek gözleri de üzerine çekmeyi başardı.
Böylelikle start almış olduğu ilk koşusunda ki ikinciliğinin de tasadüf olmadığını göz önüne serdi.
Bugün ise daha elverişli rakipler yanında start alacak olan safkan gördüğü iki yarış sonrası daha iyi duruma ulaşmış şekilde bu koşuya katılacak rakipler de dişine göre isimler oldukları için safkanın koşuya ağırlığını koyup kazanmasını bekliyorum.

3.AYAK
5,1,2,7
Yorum ve Değerlendirme:

EVERGRANDE Verdiği ara sonrası start almış olduğu koşular ile artık kazanabilecek durma ulaşan safkan son koşusunda ki ikinciliği ile eli kulağında birinciliğe uzanacağının da sinyalini vermiş oldu.
Safkan uzun mesafeli tempo yarışlarında daha başarılı koşabilen bir isim son koşusunda ise kendisine göre ters mesafede bile başarılı koşup tatminkar ikincilik elde eden safkan bugün ise çok daha başarılı olduğu uzun mesafede start alacak.
Bir koşu önce de bugün start alacak olduğu H.ÇİZİK ismi ile koşuya deklare olan safkan talihsiz bir şekilde jokeyini start çıkışında üzerinden düşürmüştü o gün de koşu içerisinde favori olarak çnerdiğimiz bu safkan bugün de benzer bir talihsizlik yaşamadığı taktirde mutlaka etkili bir performans sergileyecektir.
Şayet bugün yarış içerisinde SÜMEL HAN haricinde bir tane daha yüksek tempoda liderlik için ısrarcı olacak bir safkan bulunsaydı bu safkan hakkında çok daha iddalı sözler sarfedebilirdim.
Lakin bugün safkanın koşu temposunun rölanti geçecek olmasından dolayı bir tık eksik koşma ihtimali bulunduğu için sadece favori konumunda önermekle yetiniyorum.

4.AYAK
2
Yorum ve Değerlendirme:

BİLDENHAN Dişine göre rakipler yanında start alacak olan safkan bugün haklı olarak koşunun ağır favori safkanı olmayı fazlası ile hak ediyor.
Bir koşu önce benzer rakiplerini gerisinde bırakma başarısı gösteren safkan sevdiği pist ve mesafede startla birlikte alacak olduğu liderliği fotoya taşımaya yakın gördüğüm isimdir.
Rakipleri içerisinde bu safkana yoğun pres uygulayıp temposunun da üzerine çıkmasına neden olacak bir safkan bulunmadığı için BİLDENHAN isminin düzlük üzerinde artan temposu ile rakiplerine yakalanmadan foroya uzanmasını bekliyorum günün bankosudur.

5.AYAK
2,4,5,1,7
Yorum ve Değerlendirme:

BOZTEPEBEYİ Bir önceki yarışında benzer rakipler yanında start almış olduğu koşusunu kazanma başarısı gösteren safkan bugün de dişine göre rakipler yanında kazanmaya en yakın görünen isimdir.
Startla birlikte ön grup içerisinde yer tutmayı seven ve yarış içerisinde liderlik için ısrarcı olan bir safkan bulunmadığı koşularda liderlik üstlene bilen bu safkan bugün de muhtemelen koşunun liderliğini üstlenecektir.
OĞLUM BURAK ismi de ön grup içerisinde yer tutmayı seven bir safkan lakin safkanın form durumu ortada eski günlerinde değil ve etkisiz koşuyor bugün de ön grup içerisinde BOZTEPEBEYİ ismini pek fazla rahatsız edebileceğini düşünmüyorum.
Dolayısı ile bir kez daha dişine göre rakipler yanında koşuya katılacak olan BOZTEPEBEYİ isminin kazanmasını bekliyorum.
Genel de daha ağır kilolar altında yarışan BOZTEPEBEYİ isminin bugün kilosu da oldukça müsait nereden bakarsanız bakın koşuyu kazanmaya en yakın görünen safkan kesinlikle BOZTEPEBEYİ ismidir bugün için alternatif banko adayımdır.

6.AYAK
1,2,5,3,4,12,9
Yorum ve Değerlendirme:
Yorum
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum Yaz
Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.