Hemen Üye OlŞifremi UnuttumNeden üye olmalıyım?
Alper Deniz - BURSA TAHMİNLERİM - 04/12/2019 12:56
Alper Deniz
11
25,1,6,11,10,4,9,2,7,3,8
33,10,7,6,4
43,6,4,2,1,5,7
54,5,1
67,3,1
work İkramiye: 443,47 TLshare Paylaş:

6'lıAt İsmiDereceGanyanAGF
6'lı ganyanda dağıtılacak tutar 1.542.420 t dir.
6'lı ganyan 443,47 TL vermiştir.
Yarış Sonuçları | Yarış Programı | AGF Tablosu(Son Güncelleme 23:05)
1 1 - BABÜRBEY 1.39.26 1,55 1
2 2 - EL PATRON 1.12.84 16,90 1
3 10 - DARKHOLM 2.03.30 5,05 4
4 3 - HIZLI ASİYE 1.36.28 5,00 5
5 5 / 6 TAÇSIZ KRAL / ALTINBAY 1.37.34 1,50 5,6
6 3 - GÜMÜŞKESEN 2.07.91 1,50 3

HERKESE BOL ŞANSLAR.1.AYAK
1
Yorum ve Değerlendirme:

BABÜRBEY Start almış olduğu ilk iki koşusu da son derece tatminkar olan bu safkan bugün dişine göre rakipler yanında start alacak olduğu üçüncü koşusunda birincilikle tanışmasını beklediğim isimdir.
İlk koşusunda tamamen jokey hatasından kaybaden bu safkan ikinci startında ise startı biraz ağır almış ve koşu içerisinde jokeyinin yoğun uğraşları ile yarışa tutunmuştu.
Startla birlikte çok iyi çıkış yapan ve yarışı daha start çıkışında kazanan ORTAYLI ismine o gün için yapılacak hiç birşey yoktu safkan starttan ok gibi çıktı temposunu kurdu ve yarış içerisinde temposuna ayak uyduracak bir rakibi olmadığı için düzlüğe de sermayeli çıkıp düzlük üzerinde artan temposu ile rahat bir birincilik elde etti.
BABÜRBEY ismi ise geride ki rakiplerine hakim bir şekilde kolay bir ikincilik elde ederek yarışından ayrıldı.
Bugün yarış içerisinde BABÜRBEY ismi kadar hazır bir safkan bulunmuyor ayrıca BABÜRBEY son koşusunda grubu da biraz gerilerde takip etmek zorunda kalmıştı bugün ise ön gruba daha erken sarkacak ve yarışı ortalarda takip edecektir düzlük üzerinde ise etkili bindirmeler yapacak olan BABÜRBEY isminden birincilik bekliyorum kazanması kesinlikle normal sonuç olacaktır günün bankosudur.

2.AYAK
5,1,6,11,10,4,9,2,7,3,8
Yorum ve Değerlendirme:

VILLAGE HOOF Start almış olduğu bir önceki çim pist yarışında banko olarak önermeyi düşündüğüm bir safkandı.
Lakin yarış temposunun rölanti geçecek olmasından dolayı bu safkanı banko olarak önermekten vazgeçmiştim doğru karar almıştım.
Safkan son koşusunda ise daha iyi rakipler yanında mücadele etmiş ve formda rakipleri arkasında tatminkar bir dördüncülük elde etmişti.
O gün içinde OBRADA-KARAHİSAR ikilisinden birisinin liderliği alacağını ve diğerinin de ona hiç bir şekilde pres uygulamayacağını belirtmiştim ve beklediğimiz gibi olmuştu OBRADA ismi liderliği üstlenmiş KARAHİSAR ismi de rakibine pres uygulamamış ve düzlük üzerinde yaptığı etkili atakları ile koşuyu kazanan safkan olmuştu.
O gün içinde koşu temposu bir nevi rölanti geçmişti yarış içerisinde ki tempo çok fazla yüksek değildi.
Bugün ise VILLAGE HOOF ismi için hem rakipler daha uygun isimler hem de yarış gidişatı bakımından safkan bir hayli şanslı bugün yarış içerisinde daha yüksek bir tempo olacağı aşikar.
Startla birlikte ön grup içerisinde yer tutacak olan RASİM KAPTAN-IRMAK PRENSES-HEADWAY-ROWDY-GÖLCÜKLÜ-KING OF THE FIRE gibi isimler bulunuyor bu da yarışın başından itibaren temponun yüksek geçeceğini net bir şekilde gösteriyor.
Bugün mesafe 1200 değil de 1400 olsaydı bu safkan için çok daha iddaalı olabilirdim.
Yağan yağmur nediyle de ıslanan pistin kendisine bir kat daha şans yaratacağını düşündüğüm VILLAGE HOOF isminin bugün yanına rakip yazıyor olmam sadece mesafeden dolayıdır aksi halde hiç tereddüt etmeden bu safkanı banko olarak önerirdim lakin risk almayı sevenler için cazip bir banko adayı olduğunu da belirtmek isterim.

3.AYAK
3,10,7,6,4
Yorum ve Değerlendirme:

ILDIR RÜZGARI Bugün için etkili koşmasını beklediğim bir safkan.
Yarış içerisinde birden çok safkan ön grup içerisinde yer tutacağı için geride sabırlı bekleme yapacak olan ve sonları da oldukça güçlü olan ILDIR RÜZGARI isminin etkili koşmasını bekliyorum.
Startla birlikte YILMAZHAN-POWER KING-SAVAŞ ATI-TREVI FOUNTAIN-DAKHOLM-ŞEKER HANIM gibi ön gruba yakın gitmeyi seven safkanların bir arada olduğu bu koşuda net bir sprinter olan ILDIR RÜZGARI isminin çok etkili koşmasını bekliyorum.
Yarışın ilk metreleri SAVAŞ ATI ve POWER KING ikilisinin yüksek tempo da ki liderlik mücadelesi ile geçilecek son 800 diğerinden sonrada diğer ön gruba erken yer tutan safkanların tempolarını arttırmaları ile yarışın temposu biraz daha yükselecektir düzlüğü bekleyecek olan ve gücünü son 300 kadar saklayacak olan ILDIR RÜZGARI ismi düzlük üzerinde son 300 den sonra yapacak olduğu etkili bindirmeler ile koşuyu lehine çevirip kazanmasını beklediğim isimdir.

4.AYAK
3,6,4,2,1,5,7
Yorum ve Değerlendirme:

HIZLI ASİYE Son koşusunda eksik performans sergileyerek tabela dışı kalan bu safkan bir önceki koşusunda ise ağır kilosuna rağmen son derece tatminkar bir altıncılık elde etmişti.
O gün için kilosu ağır olan bu safkan erkek rakiplerinin yanında bariyer dibinde son 200 kadar da mücadelenin içinde kalmayı başarmıştı.
Tabi gücü erkek rakiplerine yetmeyen ve birde kilosu kendisi için sorun olan HIZLI ASİYE isminin o metrelerde kesmiş olması son derece normal bir durum.
Bugün ise bu safkan hem kendisi gibi dişi safkanlar ile mücadele edecek hem de bugün kilosu çok daha uygun olduğu için safkanın etkili koşmasını bekliyorum yarış içerisinde ki favorimdir.

5.AYAK
4,5,1
Yorum ve Değerlendirme:

KUTLUŞAHIM Bir koşu önce neredeyse banko olarak önerecek kadar çok tuttuğum bu safkan beklediğim gibi iyi bir performnas sergiledi ve yarışını üçüncü olarak tamamladı.
Son koşusunda ise kendisine göre uzun sayılacak mesafede safkan tatminkar bir beşincilik elde etti.
Bugün çok daha iyi koştuğu mesafede yarışacak olan safkanın kazanmasını bekliyorum.
TAÇSIZ KRAL gibi potansiyeli yüksek olan lakin bir yarışı bir diğerini tutmayan güçlü bir rakibi karşısında birinciliğe en yakın gördüğüm safkan kesinlikle KUTLUŞAHIM ismidir.

6.AYAK
7,3,1
Yorum ve Değerlendirme:

VASEEM Bugün çok başarılı bir performans sergilemesini bekliyorum.
Zira yarış içerisinde ön grupta yer tutan safkanlara baktığım zaman hantal isimler olduklarını görüyorum.
GÜMÜŞKESEN-ESERALP-VELİAHTIM isimleri ön grup içerisinde erken yer tutan safkanlar ve bu safkanlar kesinlikle çok da liderlik için ısrarcı olmayan safkanlar VELİAHTIM ismi hari VELİAHTIM ismi zaman zaman liderlik için ısrarcı olan bir safkan olsa da çok formsuz ve ekürisinin üzerine gidecek bir safkan değil.
ESERALP ismi de kesinlikle liderlik için ısrarcı olan bir isim değil yarışı kendi temposunda iki üç takip eden ve sonlara doğru tempo arttırıp önde tükenen rakiplerini toplayan bir isim.
GÜMÜŞKESEN ismi de yarış içerisinde kendisinden daha ısrarcı bir rakibi olduğunda iki üç gitmeyi tercih eden bir safkan.
VASEEM ismi ise bana göre grubun en hızlı safkanı ve muhtemelen de koşunun liderliğini kendisi üstlenecektir yarış içerisinde ön gruba yakın yer tutmayı seven lakin liderlik için ısrarcı olmayan rakiplerinin yanında koşunun temposunu belirlemesini beklediğim VASEEM isminin bugün sürpriz bir şekilde kazanmasını bekliyorum yarış içerisinde kazanmaya en yakın gördüğüm isimdir.

Yorum
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum Yaz
Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.