Hemen Üye OlŞifremi UnuttumNeden üye olmalıyım?
Alper Deniz - BURSA TAHMİNLERİM - 18/11/2019 12:58
Alper Deniz
15,7,6,4,3,11,9,2
27
36,2,4
41,6,4
54,5,1
61,14,13,7,3,10,9,8,5,2,4,6,11,12
work İkramiye: 748,95 TLshare Paylaş:

6'lıAt İsmiDereceGanyanAGF
6'lı ganyanda dağıtılacak tutar 1.793.008 t dir.
6'lı ganyan 748,95 TL vermiştir.
Yarış Sonuçları | Yarış Programı | AGF Tablosu(Son Güncelleme 17:55)
1 4 - KELEŞHAN 1.29.96 8,15 7
2 7 - YOUR EYES 1.28.66 3,00 7
3 6 - BESTEKAR 1.36.63 2,40 2
4 1 - KARA HİSAR 1.19.75 3,60 6
5 4 - KUZEY YAĞMURU 1.20.45 1,15 4
6 13 - ARCHIE 2.15.94 6,80 7


1.AYAK
5,7,6,4,3,11,9,2
Yorum ve Değerlendirme:
2.AYAK
7
Yorum ve Değerlendirme:

YOUR EYES Start almış olduğu ilk koşusunda sentetik pistte tatminkar bir performans sergileyerek yarışından beşinci olarak ayrılan bu safkan oldukça güçlü safkanların bir arada olduğu bir koşuda yarış hayatına başlamıştı.
Düzlüğe çıkıldığında safkan üçüncü olarak düzlüğü gördü lakin düzlük üzerinde pek arttıramadı bu da kesinlikle safkanın tecrübesizliğinden ve sentetik pistten kaynaklanan bir durum.
Tabi yarış içerisinde ki rakiplerinin de güçlü safkanlar olduklarını söyledik önde ki rakipleri yarışın hiç bir yerinde kesmediği gibi geriden de herkesin bankosu olan CAPTAIN OF THE SEA gibi çok hazır bir rakibe av oldu.
Bugün edinmiş olduğu koşu tecrübesi ile safkanın çok daha farklı koşacağının altını cizmek isterim.
Hem koşu tecrübesi edindi hem de safkan kaba kum piste çıkıyor bu pistte çok daha farklı sonuçlar alacaktır.
Safkanın annesi MARCH MADNESS ismi yarış hayatı kısa süren bir safkan olsa da kısa süren yarış hayatına iki birincilik sığdırmış bir isim bu birinciliklerini istanbul pistinin kaba kumunda alan safkan sonrasında sentetik pistte döndüğün iki yarış koşup yarış hayatına son vermiş bir isim.
MARCH MADNESS isminin annesi DAY DREAMING ismi ise CAMINANDO-ZEEV-TRANSITION-AVLANDO gibi kaba kum pistte başarılı yarışlar koşmuş tatminkar neticeler elde etmiş safkanların annesidir.
YOUR EYES ismi sentetik pistte hiç boş bir yarış koşmadı lakin bugün çıkacak olduğu kaba kum pistte bu rakipler yanında tartışmasız birinciliğin en güçlü adayıdır.
Bugün start alacak olduğu rakiplerinden farklı bir safkan olduğuna inandığım YOUR EYES yarış hazırlıkları da oldukça farklı ilk yarışında aksiyonlarına ve eşkaline de hayran kaldığım bu safkan bugün dişine göre rakipler yanında kesinlikle birinciliğin en güçlü adayıdır bana göre günün de en sağlam bankosudur.

3.AYAK
6,2,4
Yorum ve Değerlendirme:

BESTEKAR Bu safkanın totosu kesinlikle aldatmasın.
Safkan yarış hayatına bursa pistinde parlak bir başlangıç yaparak başlamıştı ki birinciliği sonrası çok fazla beğeni kazanmış ve ilgililerinde beklentileri yükseltmişti.
Safkan birinciliğinin hemen ardından ankara pistinde çimde TİGEM koşusuna kaydedilmiş ve beklenileni verememişti.
Bir sonra ki kum pist yarışında yine ankara pistinde boy gösteren bu safkan o gün için yine bugün start alacak olduğu rakiplerine nazaran daha iyi safkanlar ile mücadele etmiş ve yarış içerisinde bulunan stili rakiplerinden de olumsuz yönde etkilenerek etkisiz kalmıştı.
Son koşusunda yine ankara pistinde boy gösterip kötü olmayan rakipler yanında start alan bu safkan yine yanlış yarış tercihinin kurbanı olmuştu.
Yarış içerisinde yine kendisine nazaran daha seri safkanların olduğu bir koşuda yine beklenilenden uzak bir performans sergilemişti.
Bugüne bakacak olursak safkan artık yuvaya döndü bugün rakipleride tam dişine göre isimler.
Yarış içerisinde EGEMENBEY ismi ön grup içerisinde erken yer tutan bir safkan olsa da BESTEKAR ismi rakibine oranla daha seri bir safkan olduğu için bugün koşunun liderliğini üstlenmesini bekliyorum.
BESTEKAR ismi EGEMENBEY tarafından pek fazla preslere maruz kalmaz düzlüğe de bir iki boy kadar önce çıkarsa düzlük üzerinde bu rakiplerine yakalanmadan beyazbayrak ayna yarışı yapmasını beklediğim isimdir.

4.AYAK
1,6,4
Yorum ve Değerlendirme:

KARAHİSAR Bugün muhtemelen yarışın liderliğini ya KARAHİSAR ismi alacak ya da OBRADA ismi koşuya liderlik yapacak hangi safkan liderliği alır ise alsın yarış içerisinde ki temponun rölanti geçeceği aşikar numarayı alan safkan hangisi olursa olsun ikincilikte yer tutacak olan safkan öndeki rakibine pek fazla pres uygulamayacaktır çünkü yarış içerisinde ki kilolar malum herkes sonlara birşeyler saklamak isteyecektir.
KARAHİSAR ismi şuan ki form durumu ile OBRADA isminin bir adım önünde görünüyor muhtemelen koşuya liderliği KARAHİSAR ismi yapacaktır rakipleri tarafından da fazla sıkıştırılmayacak olan safkan düzlüğe de sermayeli çıkacak ve düzlük üzerinde ağır kilosuna rağmen geriden gelecek olan rakiplerinin de ataklarına başarılı şekilde cevap vererek kazanan isim olacaktır bunu yapabilecek güç ve form durumuna sahip olan KARAHİSAR ismi yarış içerisinde ki favorimdir.

5.AYAK
4,5,1
Yorum ve Değerlendirme:

KUZEY YAĞMURU Bu safkan hakkında sanırım söylenecek pek bir söz yok.
Safkan start almış olduğu yarışları ile ne denli iyi duruma ulaştığını göz önüne seriyor bugün start alacak olduğu rakipleri de son derece uygun isimler safkanın üçte üç yapması çok normal.
Ben başka bir ayakta başka bir bankoya inandığım için bu safkanın yanına bugün ilk kez kum pistte yarışacak olan HORASAN ve son günlerde formda olan başarılı yarışlar koşan GANYMEDE isimleri yazacağım lakin ne olursa olsun kazanmaya en yakın isim kesinlikle KUZEY YAĞMURU ismidir bu safkanı ikinci banko olarak değerlendirmek mantıklı olur.

6.AYAK
1,14,13,7,3,10,9,8,5,2,4,6,11,12
Yorum ve Değerlendirme:
Yorum
851 #1 migracia08
- 19/11/2019 12:51
alper bey misli beşli aldım tahminler süperdi. tebrikler.
321 #2 ALPER DENIZ
- 19/11/2019 17:36
Tebrik ederim MİGRACİA08 daha büyükleri nasip olsun inşallah şansın daim olsun.
Yorum Yaz
Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.